Kitaplarım

ABŞAR

ATLIKARINCA YAYINLARI

 

 

Bizim Hikayemiz

KITABET YAYINCILIK

 

  • Dili
  • : Türkçe
  • Cildi
  • : Karton Kapaklı

 

 

 

 

 

 

 

 Siyasetin Öznesi: AK Gençlik

Gençlik Kollarında siyaset…
Zahiri arzuların, hakikatle yer değiştirmesi ile olur. Ağladıklarınız, güldükleriniz, memleket ve insan diye dertlendikleriniz bakarsınız ki mayanız olur. Köprünüz ayakta kalır. Üzerinden kimlerin geçtiğine, neyi taşıdığına aldırmazsınız. Öteki-Beriki yoktur artık bu köprü üzerinde. Memleketin insanlarını bir araya getirip aralarında iletişimi kuran bir yol vardır sadece. Böylece zamana, tespih tanesi gibi parmaklarınızın ucundan döne döne akıp giden zamana şahit olur kardeşlik hukukunuz.
Bir gün geriye dönüp bakarsın; ne de sular akmış köprünün altından diye. Taşıdığın yüklerinin hislerine ortak olursun. Ne seller geldi geçti diye düşünürsün. Ayaktasındır. Teşkilat bu ya, dersin, dim dik ayaktayız. Ayakların kadim medeniyetinde, avuçlarında istikbal ve yanında zamanın harcıyla birbirine tutunmuş dostların...
Kim bilir? Belki de gözün, gönlün ve kalbin dolar, ağlarsın…
Yayın Tarihi
ISBN 6055298234
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 368
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

 

RECEP TAYYİP ERDOĞAN SİYASET SÖZLÜĞÜ

              

 

Ancak, şuna yürekten inanıyorum ki, tarih yazanlar, Türkiye´nin demokrasi serüveninde bu 8 yılı ve bundan sonra gelecek onlarca yılı, çok farklı bir yere koyacak, çok farklı bir şekilde değerlendirecektir. Demokrasi tarihimizi yazanlar, inanıyorum ki, AK Parti´nin demokrasiyi muhafaza etmek ve yüceltmek noktasında verdiği kararlı mücadeleyi altını kalın çizgilerle çizerek tespit edeceklerdir. Gelecekten bugüne bakanlar, inanıyorum ki, AK Parti´nin hukuk mücadelesini, AK Parti´nin çetelerle mücadelesini, AK Parti´nin karanlık güç odaklarıyla mücadelesini hem takdirle anacak, hem de kendilerine bir mikyas olarak, bir referans olarak kabul edeceklerdir.
 
Yayın Tarihi
ISBN 6058787605
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 588
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14 x 22 cm